Forum

Як ви ставитеся до ...

Notifications
Clear all

To add a reply to any topic on the forum, please log-in or register a new account.

Як ви ставитеся до електросамокатів?  

Page 1 / 2

Maxxx17
(@maxxx17)
Active Member

Як ви ставитеся до електросамокатів? Мені здається, що це абсолютно не зручно. Адже є дороги, якими ти не зможеш на ньому проїхати.

5 Replies
Helen09
(@helen09)
Active Member

Електросамокати іноді можуть подужати дороги, які ви не проїдете на мотоциклі. Я купив собі електросамокат Segway-Ninebot MAX G30E II https://www.moyo.ua/elektrosamokat_ninebot_by_segway_max_g30_ii/491987.html . На ньому ти можеш проїхати скрізь, де міг би просто пройти, але в рази швидше. Ще подобається те, що можна їздити тротуарами, і те, що ти спокійно тримаєш рівновагу на самокаті, на швидкості пішохода. Тобто можна повільно їхати за пішоходом, маневрувати між людьми, чекаючи на проміжок між ними і не лякаючи їх, і не ловлячи рівновагу кермом, як на велосипеді.

Reply
mioguf
(@mioguf)
New Member

Я відчуваю, що це електричний скутер Рентабельність: електричні скутери є економічно ефективними, оскільки вони дешевші за автомобілі. Економія часу: мікромобільність може заощадити ваш час різними способами. Ефективні, екологічні подорожі, які не потребують обслуговування.

Reply
queenoflucknow
(@queenoflucknow)
New Member

Welcome to Our Site, Choose Your Dream Girls with us and Stay with for limited hours and enjoy with her on bed, kitchen any where you want in hotel or house. Just Book our Best Model Girls in Lucknow at Best Cost. queenoflucknow.com

Reply
luismoraline
(@luismoraline)
New Member

Особисто я вважаю електромобілі досить екологічними, але коли мені потрібно везти щось важке, це не корисно.

Reply
Page 1 / 2
Share: